کد خبر 458901

با مخالفت وزیر بهداشت؛

کنکور سراسری به تعویق افتاد

وزیر بهداشت گفت: کنکور سراسری تا رعایت سختگیرانه و کامل پروتکل‌های بهداشتی به تعویق افتاد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز عصر مجدد با حضور  ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

نمکی در ادامه آورده است: وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند. در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که ریسس محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت نیز در این مورد  کاملا همراه و موافق بودند.

نمکی در ادامه گفته است: به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید. پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • va
    ۰ ۰

    جای دیگه زورتون نمیرسه پروتکلها رو رعایت کنین ، زورتون به بچه هایی میرسه که 2 ماهه دارن اضطراب و استرس کنکور رو میکشن ، این آقای وزیر که شعار خوب میده میشه بگه کجای کشور پروتکلها رعایت میشه که اونوقت کنکور رو به بهانه پروتکلها عقب میندازن؟اگه پروتکلها همه جا رعایت میشد که الآن وضعیتمون این نبود.ایشون هم به فکر خودشه نه کس دیگه ای که یه وقتی روی حرف قالیباف حرفی نزنه که استیضاح بشه.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری