کد خبر 455175

استاندار تهران اعلام کرد:

قطعی بودن برگزاری کنکور

استاندار تهران گفت: با توجه به تشدید نظارت‌های بهداشتی شرایط برای برگزاری کنکور سراسری مهیاست و این آزمون با رعایت پروتکل های مربوطه و استفاده از ماسک توسط داوطبان امسال به نحوه مطلوب برگزار می شود.

 به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در حاشیه برگزاری جلسه ستاد ملی کرونا افزود: با افزایش روزهای برگزاری کنکور از  دو به چهار روز، سالن‌های مورد نظر پس از هر آزمون ضدعفونی می شود تا برای شرکت کنندگان در این آزمون مشکلی ایجاد نشود.

نحوه ذبح گوسفند اعلام می شود

 استاندار تهران همچنین در مورد شرایط ذبح گوسفند در عید قربان گفت: براساس تاکید علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا هر سه معاونت دانشگاه علوم پزشکی مستقر در شهر تهران نحوه ذبح گوسفند و عرضه آن را اعلام و بر نحوه کار نظارت می‌کنند.

محسنی بندپی تاکید کرد: همچنین از هفته جاری نظارت بر نحوه فعالیت های اصناف و سایر مکان هایی که پیشتر فعالیت آن اماکن از سوی ستاد مقابله با کرونا محدود شده بود با شدت بیشتری اعمال می شود.

در این زمینه بخوانید

طرحی برای لغو کنکور در هیچ مقطعی وجود ندارد

طرح دوفوریتی لغو کنکور ارشد به مجلس رفت

اعلام تاریخ دقیق برگزاری آزمون سراسری ۱۳۹۹

برگزاری آیین محرم و صفر 

استاندار تهران در خصوص برگزاری آیین سوگواری ایام محرم و صفر نیز گفت: این مراسم معنوی با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی کمیته انتظامی ،امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا در استان تهران برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • Sina
    ۰ ۰

    سلام میخوایدملتوبکشیدبکشیدراحت شیدوالاکسی نگفت لغوکنیدمیگیم عقب بندازیدش بازم میگیم