کد خبر 439691

مرگ و میر در تهران به پایین‌ترین میزان از ابتدای شیوع کرونا رسید

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه امروز برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در ۲۴ساعته گذشته داشتیم، گفت: باید کما فی السابق حساسیت خود را با رعایت پروتکل ها داشته باشیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضازالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت:  در استان تهران کمافی السایق با یک شیب نسبتا ملایم و با نزول آماری مواجه هستیم.

وی ادامه داد: امروز در مجموع بیمارانی که در بیمارستان های استان تهران در بخش عادی و در قالب بیماران جدید بستری شدند بالغ بر 130 بیمار بود و تنها 40 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه 162 بیمار نیز ترخیص شده اند، گفت: برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا و از ابتدای اسفندماه سال گذشته، امروز پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در 24 ساعته گذشته داشتیم.

زالی با بیان اینکه  امیدواریم با رعایت مردم و پروتکل ها این آمار و تعادل نسبی حفظ شود، ابراز داشت: مقابله با کرونا مانند یک مسابقه فوتبال است و تا دقیقه 90 ادامه دارد و باید خیلی مراقبت کنیم و بدانیم داستان فیصله پیدا نکرده است.

وی با تأکید بر اینکه کما فی السابق ویروس کرونا در کمین ماست، متذکر شد: این بیماری به عنوان یک بیماری خطرناک و اپیدمیک کما فی السابق در شهر در انتظار یک بی احتیاطی ، بی مبالاتی و غفلت است و  نباید به خاطر تغییر آماری که اتفاق افتاده است فریفته شویم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تأکید کرد: کما فی السابق باید حساسیت خود را با رعایت پروتکل ها داشته باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر