{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425513

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر این که اطمینان می‌دهیم در تولید مواد ضدعفونی و ماسک از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، گفت: روزانه ۱۵۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده تولید می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، امیر سرتیپ حاتمی در بازدید از خطوط تولید مواد ضدعفونی کننده و کارخانجات تولید الکل اتیلیک با تاکید بر افزایش حداکثری تولید مواد ضد عفونی کننده  بهداشتی و الکل اتیلیک تا رفع نیازهای کامل حوزه  بهداشت و درمان جامعه تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی متخصصین سازمان صنایع دفاع موفق شدیم به صورت  روزانه ۱۵۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده بهداشتی در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی کشور قرار دهیم و به همه همکاران صنعت دفاعی تاکید شده است تا این روند تولید به صورت مستمر و شبانه روزی و بی وقفه در ایام تعطیلات نوروز ادامه یابد.

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: به مردم عزیز ایران اسلامی اطمینان خاطر می‌دهیم که سربازانشان در وزارت دفاع با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های صنعت  دفاعی در تولید و واگذاری مواد ضد عفونی کننده بهداشتی و ماسک‌های استاندارد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

امیر سرتیپ حاتمی همچنین  کارخانجات تولید الکل اتیلیک که پایه اولیه مواد ضدعفونی کننده استاندارد و بهداشتی است بر افزایش تولید  این مواد تاکید کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری