فرصت دوباره برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی نهضت

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از به تاخیر افتادن زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد و گفت: فرصت ثبت‌نام در این آزمون تمدید شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، شاپور محمدزاده با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت موارد پیشگیرانه، اظهار کرد: به استناد بند2 قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مورخ 13 شهریور 97 مجلس شورای اسلامی، ماده 5 آیین‌نامه اجرایی 30 شهریور 98 هیأت وزیران و بند 3.2 شیوه‌نامه وزارت آموزش و پرورش مورخ دوم آذر 98  قرار بود، آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در تاریخ 22 فروردین 98 برگزار شود.

وی افزود:  با توجه به شرایط کشور که با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا درگیر است و به منظور کمک به اقدامات پیشگیرانه در این زمینه، آزمون  استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی به تعویق  افتاده است و متعاقبا تاریخ جدید برگزاری این آزمون اعلام می‌شود.

تمدید فرصت ثبت نام در آزمون تا پایان سال

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی تصریح کرد: در این راستا برای رفاه حال شرکت‌کنندگان و متقاضیان نیز مهلت ثبت‌نام که از تاریخ 10 تا 20 اسفندماه اعلام شده بود، تا پایان سال یعنی تا 28 اسفند 98 تمدید و مشمولین می‌توانند در این مدت ثبت‌نام کنند.

وی در خصوص منابع این آزمون خاطرنشان کرد: دروس عمومی شامل؛ معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی،‌ زبان انگلیسی، اطلاعات عمومی، فناوری اطلاعات (مهارت‌های هفت‌گانهICDL)، ریاضیات و آمار مقدماتی، هوش و توانمندی‌های ذهنی  است.

محمدزاده در خصوص منابع  تخصصی نیز گفت: دروس تخصصی شامل روش‌ها و فنون تدریس، سنجش و اندازه‌گیری، روانشناسی رشد، اصول و فلسفه تعلیم و تربیت و روانشناسی تربیتی است.

وی اظهار کرد: در راستای دسترسی آسان و سهولت در کار جهت خرید کتاب‌ها، پی‌دی‌اف دروس تخصصی ذکرشده‌ در سایت نهضت سوادآموزی بارگذاری شده است  لذا آموزش دهندگان می‌‌توانند جهت دریافت منابع مذکور به سایت  نهضت سوادآموزی مراجعه کنند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری