{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 416614

معاون رئیس‌جمهور با اذعان به اینکه تجهیزات از استان‌های دیگر وارد گیلان شده است، گفت: با تجهیزاتی که از دیگر استان‌ها به گیلان آورده شده است در تلاشیم تا این مسیر راه تا فردا به‌طور کامل بازگشایی کنیم این اتفاق افتاده ولی همچنان مشکلاتی ازجمله کندی تردد وجود دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهم‌ترین مشکلات ما در حوزه راه مربوط به حضور زیاد ماشین در محور قزوین به رشت و محور فومن به سراوان است، اظهار کرد: چنین حجم ورودی از ماشین و بدون تجهیزات زمستانی برابر شد با این حجم از برف سنگین و منجر شد خودروها و مسافران بیش از یک روز در برف گرفتار شوند.

وی با اشاره به بازگشایی اتوبان قزوین به رشت و محور فومن به سراوان گفت: از دیشب تیم‌های امدادی در این مسیر حاضر بوده و با اسکان این عزیزان بخشی از مشکلات رفع و در بازدیدی که از مسیر داشتیم خوشبختانه این اتوبان بازگشایی‌شده هرچند مشکلاتی وجود دارد.

معاون رئیس‌جمهور با اذعان به اینکه تجهیزات از استان‌های دیگر وارد گیلان شده است، تصریح کرد: با تجهیزاتی که از دیگر استان‌ها به گیلان آورده شده است در تلاشیم تا این مسیر راه تا فردا به‌طور کامل بازگشایی کنیم این اتفاق افتاده اما همچنان مشکلاتی ازجمله کندی تردد وجود دارد.

نوبخت با اشاره به مشکلات ایجادشده به استان گیلان به علت مسدود بودن مسیرهای اصلی بیان کرد: علیرغم اینکه جاده‌ها و محورهای اصلی در استان گیلان بازشده اما به علت یخبندان موجود در اتوبان قزوین به رشت ماشین‌ها سرخورده و باعث ایجاد ترافیک شدند به همین دلیل تردد با کندی انجام می‌شود اما همچنان جاده‌های فرعی و مسدود بوده و در تلاشیم تا هرچه سریع‌تر این جاده‌ها را نیز بازگشایی کنیم.

وی وضعیت برق در استان گیلان را خوب دانست و افزود: از ۲۵۰ هزار خانواری که برق آنان قطع‌شده بود این آمار به ۹۰ هزار مشترک کاهش پیداکرده و در بعضی از مناطق که برق قطع است اکیپ‌های مدنظر در حال انجام کار هستند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری