{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 407958

یک هنرمند سبزواری طی سه روز با ۵۵هزار اثر انگشت چهره سردار شهید قاسم سلیمانی را طراحی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مجتبی مومن با اشاره به پیوند معنویت و هنر در انتقال آرمانهای انقلاب گفت: برای گرامیداشت یاد شهید والامقام قاسم سلیمانی طراحی با اثر انگشت را انتخاب کردم.

وی با اشاره به اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی افتخاری بزرگ برای انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی است افزود:  طراحی چهره شهید با اثر انگشت کوچکترین اقدام در بزرگداشت مجاهدت ها و جان فشانی این شهید برای حفظ عزت و امنیت کشور به شمار می رود.

طراحی چهره شهید محسن حججی با ۷۰ هزار اثر انگشت و طراحی تصویر چهره منحوس ترامپ با ضربات پوتین نظامی بر روی زمین برخی از آثار این هنرمند سبزواری است.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

سردار سلیمانی

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری