کد خبر 404511

گنده لاتِ تهران کشته شد؟ +عکس

ویدئویی که در فضای مجازی در حال انتشار است نشان می‌دهد هانی کُرده با حمله ۶نفر با چاقو کشته شده است اما در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، ساعت ۱۰ شب دوشنبه هانی و مرد دیگری داخل یک خودروی پژو ۲۰۶ در حال خوردن آبمیوه بودند که راکبان دو موتورسیکلت در مقابل آن توقف کرده و با چاقو و قمه به سمت هانی حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.

عابران که شاهد این درگیری بودند با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را خبر دادند که قبل از حضور ماموران کلانتری ضاربان از محل گریختند. هانی کرده توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد که پزشکان تلاش برای نجات جان او را آغاز کردند.

در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران با تائید این موضوع اعلام کرد؛ تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این درگیری ادامه دارد.

هانی کرده از اراذل و اوباش سطح یک کشور است و بعد از ماجرای قتل وحید مرادی در زندان شایعاتی مطرح شد که که او دستور قتل وحید مرادی را صادر کرده بود، اما تحقیقات پلیسی این خبر را تکذیب کرد.

هانی کرده

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    علی برکت الله : واقعا : با عملکردهای درخشان مثلا : دولتهای ادوار مختلف حاکم بر کشور ایران : چقدر گنده لات : الی ماشاالله : تو این مملکت : مانند قارچ : سر در آوردند !

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری