کد خبر 401829

دوشنبه، آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۲۳ آذر ماه ۹۸ تعداد ۱۴۱ هزار و ۵۸۹ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام نموده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ و بیست پنچمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر ماه شروع شده و تا دو روز دیگر یعنی دوشنبه ۲۵ آذر ماه پایان می‌یابد.

توکلی تاکید کرد: پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه‌ها و موسسات دولتی و دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی و پردیس‌های خودگردان در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ صورت می‌گیرد.

توکلی افزود: با توجه به اینکه تمامی متقاضیان ورود به دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در کلیه رشته‌ای مصوب دفتر گسترش آموزش عالی اعم از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی ضرورت دارد در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند لذا به کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام ننموده اند توصیه می‌شود حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه نسبت به ثبت نام شرکت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۲۳ آذر ماه تعداد ۱۴۱ هزار و ۵۸۹ داوطلب در این آزمون ثبت نام نموده اند.

توکلی افزود: آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در ۶ گروه آموزشی و برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۲۵ فرردین تا چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر