{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 399254

در این مراسم بیش از ۲۰۰قصاب با شمشیر و چاقوهای برنده وارد یک زمین به مساحت زمین فوتبال می‌شوند و اقدام به قربانی کردن هزاران راس بوفالو می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، این بزرگ‌ترین مراسم کشتار حیوانات در جهان است که هر پنج سال یک بار در نپال برگزار می شود و پیش بینی می‌شود امسال پنج میلیون نفر در آن شرکت کنند.

این مراسم بخشی از آیین مذهبی موسوم به گادی مایی در دین هندو است و در هر دوره هزاران راس بوفالو توسط هندوها قربانی می شود. مراسم مذهبی گادی مایی در ساعات اولیه روز سه شنبه در میان تمهیدات شدید امنیتی شدید در این کشور آغاز شد. این مراسم ابتدا با قربانی کردن یک گوسفند، موش، مرغ، خوک و کبوتر آغاز می شود.

در این مراسم بیش از ۲۰۰ قصاب با شمشیر و چاقو های برنده وارد یک زمین به مساحت زمین فوتبال می شوند و اقدام به قربانی کردن هزاران راس بوفالو می کنند.

هزاران هندو نپالی از چند روز پیش در محل قربانی بوفالوها حضور یافته و اقدام به انجام دعا و سنت های مذهبی دین هندو کرده اند.

در سال ۲۰۱۴ در مجموع ۲۰۰ هزار بوفالو در این مراسم کشته شدند. در سال ۲۰۱۵ یک معبد هندو در کشور نپال برگزاری این مراسم را ممنوع کرد و دادگاه عالی این کشور نیز از دولت نپال درخواست کرده است تا از جلوگیری این مراسم جلوگیری کند. با این وجود، این مراسم که برای گرامیداشت خدای قدرت در دین هندو برگزار می شود، در سال جاری نیز با استقبال گسترده زائران هندو مواجه شده است.

583770_839

583769_565

583768_544

ارسال نظر

 • جعفر
  ۰ ۰

  خاک بر سر مردم احمق و خرافاتی بشه حالا تو هر صنف یا مذهبی هستن

 • ارین
  ۰ ۰

  انسان درنده ترین موجود هست.
  حرف دانشمندان ک موجودات رو با اهلی و وحشی
  تقسیم کردن و نوع خودشونو بالای این دو میدونن
  حقیقت علمی نیست متعصبانه است.
  اینها چه خدای بیرحم و خونخواری دارندگ

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری