{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 398686

لونا اکنون ۸ماهه است و به گفته مادرش بسیاری او را به شکل هیاهو توصیف می‌کردند. این توهین‌ها باعث شد تا او تصمیم به عمل جراحی بگیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، بخشی از خال های ملانوسیتی روی صورت یک نوزاد آمریکایی طی یک عمل جراحی توسط پزشکان روسی برداشته شد.

لونا  فرزند کارول فنر 36 ساله در بدو تولد با خالی بزرگ به شکل ماسک بتمن روی صورتش متولد شده بود. در اولین عمل جراحی که توسط دکتر پاول پوپوف در روسیه انجام شد بخشی از لکه های روی پیشانی دختربچه برداشته شد.

مادر لونا پس از عمل جراحی در حالی که دخترش را در آغوش گرفته بود گفت: این نتیجه شگفت انگیز است و من 100درصد مطمئن هستم که به درستی از فلوریدا تا روسیه پرواز کرده ام.

وی افزود: این بهترین هدیه ممکن کریسمس برای خانواده ما است. این باعث می شود ما معجزه کریسمس را احساس کنیم. کارول فنر همچنین از دکتر پوپوف قدردانی کرد.

لونا اکنون 8 ماهه است و به گفته مادرش بسیاری او را به شکل هیاهو توصیف می کردند. این توهین ها باعث شد تا او تصمیم به عمل جراحی بگیرد.

حدود یک درصد نوزادان با خال های ملانوسیتی متولد می شوند که اغلب بسیار کوچکتر و حتی در حد یک خال هستند. اما خال بزرگی که تقریبا صورت لونا را دربر گرفته شبیه ماسک بتمن است.

582444_831

582442_485

582438_912

582437_660

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری