{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 396520

منابع انگلیسی روز جمعه اعلام کردند که هتل قدیمی «کلارمونت» در شهر ساحلی «ایست‌بورن» انگلیس که زمان ساخت آن به دوران ملکه ویکتوریا می رسد، دچار آتش سوزی گسترده شده‌است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، پلیس خیابان‌های اطراف هتل را بسته و نیروهای آتش نشانی مشغول اطفای حریق هستند. دوازده خودروی آتش نشانی در این عملیات حضور دارند و آتش‌نشان‌ها هنگام گزارش این خبر، از بالابر به سمت ساختمان هتل آب‌پاشی می کنند.

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد، سقف هتل بر اثر آتش‌سوزی کاملا از بین رفته و گفته‌ می‌شود که تمام افراد از داخل ساختمان تخلیه شده اند.

هم زمان سازمان آب با اشاره به حجم بالای آب مورد نیاز برای اطفای حریق از اهالی منطقه خواسته تا در مصرف آن صرفه جویی کنند.

این حادثه ساعت ۸ و ۵۲ دقیقه صبح امروز به وقت محلی رخ داده است در حالی که ماموران آتش‌نشانی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در محل حادثه حاضر شده‌اند.

علت بروز این آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست و گزارشی درباره میزان تلفات آن منتشر نشده است.

یک سخنگوی شهرداری منطقه اعلام کرد که پس از پایان عملیات اطفای حریق، پلیس و کارشناسان آتش‌نشانی درباره علت وقوع این حادثه تحقیق خواهند کرد.

هتل کلارمونت یکی از قدیمی ترین هتل های شهر ساحلی ایست‌بورن واقع در جنوب انگلیس است که گفته می شود که اوایل قرن ۱۹ میلادی در دوران حکومت ملکه ویکتوریا ساخته شدهاست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری