{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 394164

استاندار اصفهان گفت: شب گذشته ۵دستگاه تریلی حاوی کالای قاچاق در نطنز کشف و ضبط شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، عباس رضایی ظهر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با تلاش نیروی انتظامی شهرستان نطنز، شب گذشته پنج دستگاه تریلی حاوی کالای قاچاق در نطنز شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: این پنج تریلی حاوی کالای قاچاق شامل پارچه، چادر، بلور و ظروف کریستالی بوده که هم‌اکنون برای رسیدگی و تکمیل پرونده در توقیف پلیس است.

بر اساس این گزارش، استاندار اصفهان، گفت: متأسفانه در کالاهای قاچاق کشف شده شاهد محصولاتی هستیم که نمونه با کیفیت‌تر و با قیمت مناسب‌تر آن در استان اصفهان تولید می‌شود، ولی عده‌ای سودجو چنین خیانتی را به مملکت و مردم روا می‌دارند.

وی تصریح کرد: قاچاق کالا جز خروج ارز از کشور و خیانت به تولید ملی و بیکاری کارگران، ثمری ندارد و باید با این‌گونه افراد سودجو برخورد قاطع شود.

رضایی در خصوص آخرین اقدامات در حوزه مبارزه با کالای قاچاق در اصفهان، خاطرنشان کرد: با همکاری دانشگاه اصفهان، سامانه‌ای طراحی شده که محصول تولید شده از زمان خروج از کارخانه تا زمان رسیدن به مصرف کننده قابل پیگیری و رهگیری است که این سامانه در حال تقویت است.

استاندار اصفهان گفت: با راه‌اندازی این سامانه می‌توان فهمید که کالای مصرفی به دست چه کسی رسیده و پلیس هم می‌تواند راحت‌تر کالای قاچاق را از کالای غیر قاچاق تشخیص دهد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری