{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 393397

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز یکشنبه ۱۹ آبان ماه تا پنج‌شنبه همین هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود که به سبب پایداری هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا را به ویژه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فریبا گودرزی افزود: با پیش‌بینی حاکم بودن جوی آرام امروز شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهایی مانند تهران، قزوین، کرج، اراک و تبریز خواهیم بود. 

وی اظهار داشت: امروز در جزایر شرق خلیج فارس، برخی از مناطق هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و جنوب فارس بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد از بعدازظهر یکشنبه و طی روز دوشنبه نیز در نوار شرقی کشور وزش باد افزایش خواهد داشت.

هوای تهران غبارآلود  

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی است و در برخی از ساعات غبارآلود همراه با افزایش غلظت آلاینده‌ها خواهد بود، کمینه دمای امروز پایتخت ۹ درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز تهران به ۱۸ درجه بالای صفر خواهد رسید.

گودرزی گفت: شهرکرد با دمای ۷ درجه زیر صفر، اردبیل ۵ درجه زیر صفر، اهواز ۳۱ درجه بالای صفر و بوشهر ۲۹ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری