کد خبر 393077

رئیس دفتر رئیس‌جمهور:

آرامش و ثبات به کشور بازگشته‌ است/ بهبود وضعیت اقتصادی با تقویت ظرفیت‌های داخلی

رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی دولت وضعیت ثبات و آرامش درکشورحاکم شده و شرایط اقتصادی نسبت به ماه‌های گذشته بهبود یافته‌است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمود واعظی عصر جمعه درحاشیه عیادت از آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بربازگشت ثبات به بازار و فضای کسب و کارکشور افزود: با وجود تمام دشمنی و توطئه‌های دشمنان ثبات حاکم برکشور قابل مقایسه با یک وسال نیم گذشته نیست.

وی اظهار داشت:‌تحریم‌های اقتصادی کشور مشکلاتی را از نظر معیشتی برای مردم به وجود آورده اما این شرایط هر روز با تقویت ظرفیت‌های داخلی بهبود یافته و وضعیت باثباتی درکشور برغم تمام اقدامات آمریکا و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس به وجود آمده است.
رئیس دفتر رئیس جمهوری عنوان کرد:مجموعه دولت ونظام برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم با تمام وجود مشغول کار و اقدام هستند.

واعظی در سفر به قم ضمن عیادت از آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع ، سلام گرم رئیس جمهوری را به وی ابلاغ کرد.

آیت‌الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مهرماه امسال به علت بیماری گوارشی در یکی از بیمارستان‌های قم بستری و پس از چند روز از بیمارستان مرخص شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مجتبی
    ۰ ۰

    آقای دکتر واعظی کدوم آرامش ، حتماً آرامش برای خودتان می باشد که میلیونی حقوق می گیرد اگر مرد هم ماهیانه پنجاه میلیون تومان حقوق می گرفتند آرامش هم داشتند نه اینکه ماهی دو میلیون تومان حقوق بگیرن ، گوشت گرون ، مواد غذایی گرون ، اجناس گرون ، چشم شما و دولت شما این مشکلات را نمی بینه ، چون خودتان هم چیز برایتان محیا می باشد . اینکه آرامش را اینگونه معنی می کنید بسی جای تأسف می باشد .