{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 391551

نام مشاهیر سینما، سیاستمداران و به طور کلی سلبریتی‌ها همیشه در خبرها دیده می‌شود. اما گاهی نام این افراد به علت قرار گرفتن روی سیارات، جانداران و ... شنیده می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام بسیاری از مشاهیر روی موجوداتی عجیب گذاشته شده است در ادامه مروری داریم روی برخی از این اسامی:

758320_331

  لئوناردو دیکاپریو

یک سوسک سیاه که اخیرا در جزیره بورنئو کشف شده است به نام لئوناردو دی کاپریو نامگذاری شد. این حشره توسط دانشمندان دانشگاه آتنو د میلانای فیلیپین و پژوهشگران هلندی کشف شد. یک نماینده از این گروه گفت: "ما به محض دیدن این حشره تصمیم گرفتیم نامش را لئوناردو دی کاپریو بگذاریم. ما می خواستیم با این نامگذاری مشخص کنیم که این موجود بسیار مهم است. افزون بر این که می دانیم لئوناردو دی کاپریو به علت توجه خود به اکوسیستم ها و مسائل زیست محیطی در سراسر جهان شناخته شده است."

758318_727

فردی مرکوری

فردی مرکوری یکی از موسیقیدانان سرشناس جهان است.   سیارک 17473 در 5 سپتامبر 2016 با افتخار از تأثیر برجسته مرکوری در دنیای موسیقی ، به "فرددی مرکوری" تغییر نام داد.

758317_104

کریستیانو رونالدو

یک کهکشان که در سال 2015 کشف شد ، نام بازیکن سرشناس جهان، کریستیانو رونالدو را به خود اختصاص داد.گفته می شود این کهکشان حدود 800 میلیون سال قدمت داشته است.

758319_559

لیدی گاگا

لیدی گاگا نام یک سرخس است. این موسیقیدان سرشناس که برنده جوایز متعدد بین المللی است اعلام کرده که از این که نام یک سرخس را روی خود دارد بسیار خوشحال است.

758315_620

دونالد ترامپ

دوزیست جدیدی که در پاناما کشف شده است به نام دونالد ترامپ نامگذاری شده است و این در حالی است که دونالد ترامپ نسبت به  تغییرات آب و هوایی بی تفاوت است.جالب است بدانید که هدف از نامگذاری این موجود با نام دونالد ترامپ این است که این موجود به علت سیاست های آب و هوایی غلط در معرض خطر انقراض قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری