{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 390535

دخترم هنگام مراجعه به منزل مسکونی مورد مزاحمت آقایی حدودا ۳۰ساله قرار گرفته است و روحیه دخترم از بابت این مزاحمت به شدت آسیب دیده است که تصمیم گرفتن به کلانتری مراجعه و اعلام شکایت کنم.

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن (ع) از دستگیری یک شرور حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهم پس از مزاحمت برای یک دختر ۱۵ ساله شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ محمدرضا ملکوتی اظهار کرد: حدودا یک هفته پیش پدر دختری ۱۵ ساله به کلانتری مراجعه و اظهار داشت؛ دخترم هنگام مراجعه به منزل مسکونی مورد مزاحمت آقایی حدودا ۳۰ ساله قرار گرفته است و روحیه دخترم از بابت این مزاحمت به شدت آسیب دیده است که تصمیم گرفتن به کلانتری مراجعه و اعلام شکایت کنم.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای شناسایی متهم به صحنه وقوع جرم مراجعه کردند، گفت: در تحقیقات میدانی چهره یکی از شرور سابقه‌دار که پیش‌تر نیز توسط ماموران همین کلانتری دستگیر و روانه زندان شده بود، شناسایی کنند.
وی ادامه داد: در گام بعدی تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای دستگیری متهم اعزام شدند و موفق شدند این فرد شرور را در ۳ ساختمان آن طرف‌تر در حالی که پشت کولری پنهان شده بود، دستگیر کنند.
کلانتر محله ۱۴۹ امامزاده حسن (ع) در خصوص سوابق این متهم، بیان داشت: فرد شرور سابقه‌دار بوده و پیشتر تحت عناوین مجرمانه‌ای از قبیل: برهم زدن نظم عمومی، اسیدپاشی و ایجاد رعب و وحشت دستگیر شده است؛ بنابراین گزارش، متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری