{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 388600

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خبر داد: اجرای سند تحول بنیادین و تأمین معیشت فرهنگیان محورهای اصلی بودجه آموزش و پرورش در سال آتی است‌.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علی اللهیار ترکمن گفت: برنامه‌های مشخصی در بخش‌های مختلف درمانی، رفاهی و اقامتی برای فرهنگیان در حال اجراست، در مجموعه وزارت آموزش و پرورش توجه به این مسائل در اولویت است.

وی ادامه داد: با نگاه ویژه به آموزش و پرورش و تبیین جایگاه آن به عنوان اولویت اصلی جامعه، گام‌های موثری را می‌توان برای حل مشکلات و هموار کردن مسیر توسعه دستگاه تعلیم و تربیت برداشت.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منایع وزارت آموزش و پرورش به لایحه بودجه ۹۹ اشاره کرد و گفت: اجرای سند تحول بنیادین و تأمین معیشت فرهنگیان محورهای اصلی بودجه آموزش و پرورش در سال آتی است‌.

اللهیار ترکمن به رتبه‌بندی معلمان هم اشاره کرد و افزود: لایحه رتبه‌بندی در کمیسیون اجتماعی تصویب و نهایی شده و به زودی در صحن دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا به مجلس ارائه شود.

ارسال نظر

 • فرهنگی
  ۰ ۰

  دروغ فقط دروغ
  مسئوولین آموزش و پرورش سلطان دروغ گویی هستند

 • فرهنگی
  ۰ ۰

  واقعآ خجالت نمی کشید. همش حرف حرف حرف.. یه دیوونه هم می تونه وعده و عید بدا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من‌اینبار‌باور‌می‌کنم‌توجه‌کوچکی‌به‌فرهنگیان‌بشوداین‌با‌نه‌به‌خاطر‌ارتقاع‌کیفیت‌آموزش‌بلکه‌به‌خاطر‌ماموریت‌جدید‌آموزس‌پرورش‌در‌سرکوب‌استعدادهای‌فرزندان‌محرومین‌چرا‌که‌مسئولین‌نظام‌تبعیض‌و‌تزویراز‌فرستادن‌فرزندان‌کم‌استعداد و‌گاها‌بیشعور‌خود‌از‌در‌پشتی‌خسته‌شده‌اند‌فرهنگیان‌در‌صورت‌خوش‌رقصی‌و‌تباه‌کردن‌آینده‌فرزندان‌خود‌کمی‌در‌رفاه‌خواهند‌بود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغ پشت سر دروغ خدایی خسته نشدین اینقدردروغ گفتین

 • محمد٪
  ۰ ۰

  ترامپ هم دروغگوست نه دراین حد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  لزفا دروغهای مسولین آموزش وپرورش رابشمارید حتما از ترامپ جلوترند

 • فرهنگی
  ۰ ۰

  تا کی دروغ .تاکی باید منتظر شد رتبه بندی اجرا بشه .تاکی باید منتظر شد حق التدریس پرداختبشه تاکی دروغ.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری