{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 387047

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس هالیوود و همسر سابق برد پیت همیشه به لحاظ سلامتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. این سلامتی در ظاهر و جوان ماندن وی بسیار موثر است. وی اخیرا در گفتگو با Allure به رموز موفقیت خود در زمینه سلامتی اشاره کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، جنیفر انیستون درباره صبحانه خود می گوید: " من اول صبح را با نوشیدن آب کرفس آغاز می کنم. البته نیم ساعت پس از بیدار شدن از خواب کرفس مینوشم. درواقع من خودم را مجبور کنم که به محض بیدار شدن به سراغ قهوه خوردن نروم.پس از آن به سراغ سرکه سیب رقیق شده در آب می روم که گفته می شود به کاهش قند و کلسترول خون کمک می کند."

در خصوص پوست، جنیفر آنیستون می گوید:"من صورتم را با مواد شیمیایی تحریک نمی کنم زیرا نمی خواهم با مراقبت بیش از حد طبیعت پوستم را از بین ببرم. من فقط از مواد مغذی و ارگانیک استفاده می کنم."

انیستون می گوید از نوجوانی از کرم های مرطوب کننده برای تضمین سلامت پوست خود استفاده کرده است. یکی از مواردی که او همیشه رعایت کرده عدم استعمال دخانیات است. وی می گوید هر اندازه سن انسان بالاتر می رود نسبت به سلامت جسمی خود آگاه تر می شود و بهتر درک می کند چه مواردی در بروز بیماری های مختلف نقش دارند.

انیستون هیچ نوع شبکه اجتماعی ندارد و می گوید ترجیخ می دهد به جای وقت گذرانی در شبکه های اجتماعی و خرد کردن اعصاب خود به این موضوع وقتش را صرف افزایش اطلاعات از طریق مطالعه مستمر کند. او یک ورزشکار حرفه ای نیز محسوب می شود و می گوید حتی یک لحظه هم به ترک ورزش فکر نمی کند.آنیستون سالهاست به غذاهای فست فودی لب نزده است و معمولا سعی می کند غذاهای کنسروی و رستورانی نخورد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    پرت و پلا. اگه فایده ای داشت که برد پیت ولش نکرده بود. همین ادا اطوار ها رو در آورده یارو هم انداختش بیرون.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری