{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 386392

علی ربیعی سخنگوی دولت در توئیتی با بیان اینکه ما در قبال کودکان این سرزمین و فردای ایران مسئول هستیم، تاکید کرد: سیاست گذاری برای کودکان باید دارای پیوستگی از نهاد خانواده تا نهادهای ثانویه مثل مدرسه، جامعه، نهادهای مدنی و دولت باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، ربیعی بامداد چهارشنبه در این توئیت افزود: در روز جهانی کودک به سنت مادر مرحومم که در دعاهایش، از کودکان همه دنیا تا کودکان تمام مسلمانان و ایرانیان و محله و در پایان کودکان خانه کوچک خود یاد می‌کرد، برای تمامی کودکان دنیا و همچنین سرزمین‌مان شادی نشاط و سلامتی آرزومندم.

او ادامه داد: ما در قبال کودکان این سرزمین و فردای ایران مسئولیم. کودکان سرمایه‌های بی‌بدیل آینده ایران هستند. کانون سیاست گذاری باید بر حمایت از کودکان در معرض آسیب، دارای فقر غذایی، سلامت کودک، بازماندگی از تحصیل، امنیت روانی و جسمی (جلوگیری از کودک‌آزاری ) متمرکز شود.

سخنگوی دولت تاکید کرد: سیاست گذاری برای کودکان باید دارای پیوستگی از نهاد خانواده تا نهادهای ثانویه مثل مدرسه، جامعه، نهادهای مدنی و دولت باشد.

وی افزود: سعی دولت در این سال‌ها توجه به این فرایند بوده اما این مسیر دراز مدت است. نیاز به تلاش بیشتر همراه با مطالعه و دانش‌افزایی داریم.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    چقدر زیبا، چقدر انسانی، چقدر فلسفی، چقدر شیوا فرمایش کردید!
    این همه کرامات از ثمرات ریاضت های شما در دوران سخت وزارت تعاون بود.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری