کد خبر 384470

مقصر اصلی سیل شیراز مشخص شد

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا امیرحسن‌خانی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه گزارش کمیسیون از سیل امسال در استان‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مقرر شد تا گزارشات در این زمینه جمع‌بندی و در صحن کمیسیون این گزارش مطرح شود، ادامه داد:  پس از جمع‌بندی و تصویب در کمیسیون گزارش تدوین شده برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه پارلمان ارسال خواهد شد. 

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: براساس گزارش اویله تدوین شده به عنوان مثال در سیل شیراز عمده تقصیر بر عهده شهرداری این شهر است که خسارات زیادی را هم متوجه مردم کرد. 

نماینده مردم فردوس در مجلس تصریح کرد: همچنین در این جلسه موضوع اعزام هیئت به استان‌های سیستان و بلوچستان و همدان برای راستی‌آزمایی آمار مرکز آمار درباره بیکاری در استان‌ها مطرح شد و بنا شد پس از مشخص شدن تیم کارشناسی کارگروه کمیسیون برای انجام بررسی‌ها به این استان‌ها اعزم شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  دوباره نزدیک انتخاباته افتادن تو خودشون میخان رای جمع کنن

 • ناشناس
  ۳ ۰

  مشخص شدن مقصر که فایده نداره باید به سزای اعمالشون برسن به خاطر اینا خیلی از مردم بدبخت شدن

 • F.J
  ۰ ۱

  ...

 • قیژ
  ۲ ۰

  اگر این مسولین از خدا بی خبر روشون میشد میگفتن مقصر اصلی سیل مردمی بودند که مسافرت کردن به شیراز .به نظر من اون پولهایی که شهرداری داده بود به حوزه ها برای دعا کردن برای خشکسالی اثر کرده بود.وگرنه تا حوزه نخواهد خدا هم تو این مملکت هیچکاره است.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  کلا شهردای دیگه تو هر خلافی یه دستی داره دستفروشا رو که میزنن رشوه که میگیرن فیلمشون که بیرون میاد با پرستو ها مقصر سیل که هستن چه خبره اینا از کی دستور میگیرت زیر نظر کی هستن که اینقدر دم کلفتن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری