{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 384034

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه و کشف یک تن و ۵۱۸کیلو انواع مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد قنبری گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"خاش" با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، عصر روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 خودرو پژو پارس و پژو 405 و یک تویوتا در محور "سراوان-خاش" در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری  شدند.

سردار قنبری گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از 3 خودرو توقیف شده، یک تن و 518 کیلو و 64 گرم انواع مواد افیونی شامل 943 کیلو و 342 گرم تریاک، 439 کیلو و 784 گرم حشیش، 134 کیلو و 938 گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه اسلحه کلاش، یک تیغه خشاب، 98 فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری حاوی 10 فشنگ جنگی کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه قاچاق خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری