{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 383669

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا نقص در ارائه آدرس را مهمترین مشکل تاخیر یا نرسیدن گواهینامه رانندگی به دست متقاضیان عنوان کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ احمد کرمی اسد رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجادر خصوص علت تاخیر در ارسال گواهینامه‌ها اظهار داشت: پلیس راهور ناجا  تایید پرونده‌های متقاضیان قبول شده در آزمون گواهینامه را کمتر از ۲۴ ساعت انجام می دهد.

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا با تاکید بر این مطلب که در روند صدور گواهینامه تعللی صورت نمی‌گیرد، تصریح کرد: فرآیند چاپ گواهینامه نیز با کمترین زمان ممکن یعنی حدود ۲ تا ۳ روز طول می‌کشد اما مسئله و مشکل موجود، آدرسی است که خود متقاضیان به پلیس می‌دهند.

وی گفت: متقاضیان باید آدرس منزل خود را ارائه دهند نه محل کار یا خوابگاه.

سرهنگ کرمی اسد افزود: متاسفانه عدم توجه به این موضوع باعث شده که هم اکنون تعداد قابل توجهی از گواهینامه ها به دلیل نقض در آدرس برگشت بخورد.

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که تکلیف افرادی که در یک شهر شاغل یا دانشجو بوده و در آزمون گواهینامه شرکت می‌کنند در ارائه آدرس منزل چه می شود؛ خاطرنشان کرد:هیچ مشکلی وجود ندارد؛ این افراد باید در خود اظهاری آدرس واقعی منزلشان را در شهرستانی که هستند بنویسند؛ آن محدودیت آدرس که در ذهن افراد وجود دارد برای شماره گذاری و تخصیص پلاک است که حتماً باید آدرس محل سکونت با آدرسی که برای دریافت سند درج می‌شود یکی باشد نه برای گواهینامه.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری