{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 380409

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درگذشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که به‌دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری بود، دقایقی پیش به رحمت ایزدی پیوست.

مراسم تشیع و ختم متعاقباً اعلام خواهد شد. 

عسگراولادی از جمعه هفته گذشته به دلیل بروز عارضه مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده بود. او از اعضای قدیمی حزب موتلفه اسلامی و برادر مرحوم حبیب الله عسگر اولادی بود. عسگراولادی علاوه بر این عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین نیز بود.

ارسال نظر

 • bruce
  ۰ ۰

  پولهای ناشی از دزدی اسلامی چه شد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این مرحوم حدودا مبلغ 14 میلیون یورو ارز حاصل از صادرات را به کشور برنگردانده است > آیا باید از ورثه گرفت یا گفت اینهم نوش جانش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • قاسم
   ۰ ۰

   یعنی فرستاده به اسراییل؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بعضی ها چه زندگی شیرین و چه مرگ تلخی دارند --- همه بجای فاتحه در مورد ایشان فقط در مورد پولها و رانت ها و بازی ها و .... حرف میزنند ؟ اگر راست باشد که کارش در آن دنیا زار است ! اما خود من یک سئوال دارم آیا ایشان با اینهمه پول کارآفرینی هم کرده ؟ چند نفر را از بدبختی نجات داده؟ چه کسی از او کمکی دریافت کرده ؟ هزینه بیمارستان چه کسی را پرداخت کرده ؟ کلا کار خیر در حق چه کسی کرده است ؟ اگر کسی هست لطفا اعلام کنه ؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری