{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377558

زنی در شهر دنور ایالت کلرادو آمریکا از شهرداری و کلانتری این شهر به‌خاطر اینکه به تنهایی مجبور به زایمان در سلول زندان خود بدون هیچ کمک پزشکی شده است، شکایت می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دایانا سانچز در تاریخ ۱۴ ژوئیه ۲۰۱۸ در سن ۲۶ سالگی به اتهام «سرقت هویت» زندانی می‌شود، او می‌گوید که به کارکنان بخش درمان زندان خبر داده بود که بیش از هشت ماهه باردار است. در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۸ او به مسئولان زندان اطلاع می‌دهد که هر لحظه امکان به دنیا آمدن بچه‌اش وجود دارد.

صبح روز زایمان هم با معاونان زندان و پرستاران حداقل هشت بار صحبت کرده و به درباره انقباض‌های زایمانی گفته است. اما او را پنج ساعت در سلول خودش و بدون هیچ مراقبت پزشکی نگه داشته‌اند و در نهایت به تنهایی فرزندش را به دنیا آورده است.

تصاویری که از دوربین ویدئوی نظارتی زندان از خانم سانچز در دست است، صحبت‌های او را تأیید می‌کند که درد جدی را از سر گذرانده و به تنهایی زایمان را انجام داده و حتی بعد از آن پرستاری نبوده که مراقبت‌های لازم را انجام دهد.

حالا سخنگوی کلانتری دنور تاکید کرده که حال او را درک می‌کند و گفته که در زندان‌ها مراقبت‌های کامل انجام می‌شود، در حالی‌که شواهد چنین چیزی را نشان نمی‌دهد.

اما دایانا سانچز خیلی به این حرف‌ها توجهی نکرده و حالا دادخواستی را علیه شهرداری و کلانتری شهر تنظیم کرده و در آن گفته که سال گذشته مجبور شده بچه‌اش را روی نیمکت سفت و سرد زندان به دنیا بیاورد.

این زن می‌گوید که کارکنان زندان می‌دانستند که او در حال زایمان است اما ساعت‌ها او را نادیده گرفتند. او در دادخواست خود شهرداری دنور، مرکز پزشکی این شهر و شش فرد دیگر را متهم کرده که «نتوانسته‌اند وظایف قانونی و اخلاقی» خود را در این زمینه انجام دهند.

این زندانی سال گذشته به یکی از رسانه‌ها گفته بود که مسئولان زندان زندگی پسرش را در معرض خطر قرار دادند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری