{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377546

ساخت استخر در آسمان از پروژه‌هایی جذاب است که بسیاری از کشورها به فکر ساختن آن هستند. اکنون لندن در حال ساخت استخر فوق العاده ای بر فراز خیابان‌های بلند شهر است. این استخر با ارتفاع ۱۱۵فوت (۳۵متر) بالاتر از خیابان‌ها ساخته می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، این استخر سه متر عمق و  25 متر طول خواهد داشت  و  به شناگران این احساس را می دهد که  بر فراز شهر شنا می کنند. این استخر در طبقه دهم قرار دارد و دو ساختمان را به هم پیوندد می دهد. به این معنی که مردم می توانند از یک ساختمان لوکس به دیگری شنا کنند.

722407_571

شنا کردن در این استخر زیبا البته شجاعت بالایی خواهد خواست. استخر مذکور از جنس آکریلیک 20 سانتی متری در طرفین با 30 سانتی متر اکریلیک در قسمت زیرین ساخته شده و به شناگران این فرصت را می دهد تا منظره ای بی نظیر از لندن داشته باشند. البته این استخر دارای امکاناتی ویژه مثل آب گرم، رستوران با آب پرتقال مخصوص هتل و مواردی دیگر است. این استخر همچنین دارای چشم اندازهایی چشمگیر از لندن ، از جمله خانه های پارلمان وسفارت جدید ایالات متحده است.

722408_898

البته این استخر تنها امکانات موجود بین دو خانه نیست بلکه این ساختمانها دارای امکانات مهم دیگری از جمله یک سینمای خصوصی داخلی است. شنا کردن در این استخر باعث می شود احساس کنید که در هوا شناور هستید.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری