{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 376891

سخنگوی دولت گفت: محسن‌ حاجی‌میرزایی اصلا اهل سیاسی‌کاری نیست و به کل دولت هم مسلط است و فکر می‌کنم می‌تواند در وزارت آموزش و پرورش موفق باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت درباره عملکرد محسن حاجی‌میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، اظهار کرد: متأسفانه آقای حاجی‌میرزایی خوب شناخته نشده است وگرنه از نظر دانش، بسیار نیروی با دانشی است.

وی ادامه داد: دوران فعالیت وی زمانی که در نهضت سوادآموزی حضور داشت، درخشانی بود ضمن اینکه از مسائل آموزش و پرورش مطلع است.

ربیعی افزود: خوبی آقای حاجی‌میرزایی این است که اصلاً اهل سیاسی‌کاری نیست و به کل دولت هم مسلط است و فکر می‌کنم می‌تواند در وزارت آموزش و پرورش موفق باشد.

سخنگوی دولت در پاسخ به این پرسش که برخی از فرهنگیان بر این عقیده هستند که نهضت سواد آموزی سابقه خوبی برای فعالیت‌های آموزش و پرورشی نیست، گفت: خیلی‌ها هم می‌گویند که نهضت سوادآموزی زیرمجموعه آموزش و پرورش است اما مهم این است که ایشان به دانشِ آموزشی آگاه است و آموزش و پرورش را به خوبی می‌شناسد.

ربیعی بیان کرد: فکر می‌کنم وقتی حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش شود، همه متوجه می‌شوند که وی صاحب ایده‌های خوبی بوده و بسیار آدم خوش‌فکری است و از این جهت فکر می‌کنم گزینه خوبی است؛ پیشنهاد برخی از دوستان و همینطور بنده در سال 96 هم آقای حاجی میرزایی بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری