{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 376458

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی‌ها نشان می‌دهد تا ۵ روز آینده در سواحل دریای خزر بارندگی خواهد بود که امروز ( ۵ شهریور) بارندگی در شرق استان گیلان نسبت به غرب بیشتر پیش‌بینی شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، کبری رفیعی روز سه شنبه افزود: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز بیشترین بارش‌ها در شمال استان گیلان با ۹ میلیمتر خواهد بود که این بارش ها در غرب مازندران ۴ تا ۵ میلیمتر گزارش شده است. فردا بارش‌ها در گیلان ضعیف می‌شود و بیشتر بر روی مازندران و گلستان خواهد بود که میزان بارش در این مناطق حدود ۵ تا ۶ میلیمتر پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: همچنین امروز در مناطقی از استان اردبیل و شمال آذربایجان شرقی وقوع بارش‌های خفیف دور از انتظار نیست.

رفیعی ادامه داد: اما فردا چهارشنبه در ارتفاعات البرز شرقی در استان‌هایی مانند خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، همچنین بخش‌های شمالی چهارمحال و بختیاری هم بارش پراکنده باران خواهند داشت که گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی همراه خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل رگبار پراکنده رخ می‌دهد که گاهی با رعد و برق نیز همراه خواهد شد.

آسمان تهران صاف

گودرزی افزود: آسمان تهران امروز صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، البته اوایل شب کمی ابری خواهد شد. کمینه دمای امروز پایتخت ۲۴ درجه بالای صفر بود که فردا به ۲۵ درجه می‌رسد، بیشینه دمای امروز تهران نیز به ۳۵ درجه بالای صفر خواهد رسید.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: شهرکرد با دمای ۸ درجه بالای صفر، کرمان ۱۱، بیرجند و اردبیل ۱۳، همدان ، زنجان ۱۴ درجه بالای صفر و اهواز با دمای ۴۸ درجه بالای صفر، خرم‌آباد ۴۱، بندرعباس ۴۱، قم ۴۰، بوشهر و ایلام ۳۹ درجه بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرمترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری