{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 373436

بامداد امروز؛

برادر همسر مقتول محمد علی نجفی بامداد امروز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم».

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر،  مسعود استاد برادر میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران که بدست وی به قتل رسید، بامداد امروز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به واسطه پادرمیانی بزرگان و  کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان آقای مسعود افرازه و  محمود حاجلویی، پدرم ، مادرم و مهیارمان ، آقای محمد علی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم و امیدواریم آقای محمد علی نجفی در این چند صباح باقیمانده به دور از سیاست به تزکیه نفس بپردازد . اجر همه خیر خواهان و هدایت همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم».

محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که سابقه وزارت و معاونت رییس جمهور در دوران سازندگی، اصلاحات و تدبیر و امید را در کارنامه دارد ۷ خرداد ماه امسال همسر دومش را در منزل شخصی به قتل رساند و همان روز با معرفی خود به پلیس به قتل اعتراف کرد. وی در دادگاه به قصاص محکوم شد.

 

 

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۳

  آفرین به متانتت وادبت...خدای بزرگ نیزشماراببخشدکه شیرینی گذشت رابه بقیه چشاندی..

 • ناشناس
  ۱ ۰

  امیدوارم خانم نجفی هم خواهرتان و کسانی که باعث این ازدواج شده اند ببخشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خداوند کریم به همه ما قدرت گذشت عطا فرماید.واقعا کار سختی است.خدا به خانواده استاد به ویژه مادر مقتول صبری زینبی عطا فرماید.پیروز این امتحان شمایید. تبارک الله احسن الخالقین.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این ظاهر قضیه است

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری