{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 372222

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: معلمان بازنشسته با صندوق ذخیره فرهنگیان تسویه حساب نکنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مهدی نیکدل روز پنجشنبه در آیین افتتاح تالار یکهزار نفری فرهنگ خرم آباد اظهار داشت: معلمان باید عضو صندوق باشند در غیراینصورت واگذاری سهام و مسکن به آنها تعلق نخواهد گرفت.

وی گفت: براساس قانون صندوق ذخیره فرهنگیان برای بعد از بازنشستگی است و در ابتدای تاسیس آن تاکنون وقت نشده کمک معشیتی پرداخت شود، که اکنون این امر در برنامه کاری قرار دارد.

وی ادامه داد: فرهنگیان سالانه باید سودی از این سهام داشته باشند و کسانی که بیشترین سرمایه گذاری کرده اند زودتر این سود تعلق می گیرد.

به گفته وی  سودآوری این صندوق در سال ۹۶ حدود ۲۸۴میلیارد تومان بود که این میزان در سال ۹۷ به ۶۲۰میلیارد تومان رسید.

نیکدل افزود: پیش بینی می شود امسال تا ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد، امیدواریم تا سال ۱۴۰۴ بیش از پنج هزار میلیارد تومان سوداوری شود.

ارسال نظر

 • معلم
  ۰ ۰

  ۱۵ سال هست که من عضو صندوق هستم یک ریال از سود و لیزینگ و .... استفاده نکردم. اکنون لحظه شماری می کنم تا هر چه سریع تر پول خود را پس بگیرم. من تا ۱۴۰۴ زیر خاکم... وعده ی سال بعد و سال بعد و سال بعد عمرم را تباه ساخت

 • محمد
  ۰ ۰

  جناب نیکدل جاپای جای اللهیارترکمن گذاشته ای یعنی فهمیده ای که باید دروغ بگوئی من با بیش از بیست سال سابقه عضویت در صندوق ذخیره هیچ بهره ای از آن نبرده ام در حالیکه برادر کوچکم در طرح حکمت در ارگانی دیگر با هشت سال سابقه کمتر از من بارها وام گرفته و اکنون هم زمینی یا خانه ای در مدائن بهش داده اند که ارزشش در همان لحضه واگذاری چهاربرابرچیزی بود که طرح حکمتش ازش گرفتند شما برای ما چه کردید؟ حتی آنقدر در صندوق ذخیره باندبازی وپارتی بازی است که امثال من با مدرک کارشناسی از دانشگاه فرهنگیان و سابقه کاری بیش از 26 سال یکبارهم درهیچ لیزینگی خودرو به من تعلق نگرفته است

 • معلم
  ۰ ۰

  دیگه دردی نمیشه؟

 • دکتر
  ۰ ۰

  چشم. به روی چشم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری