{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 371091

میخائیل پوپکوف قاتل سریال روسیه است که نخستین بار در سال ۲۰۱۸محاکمه شد و در آن زمان به آزار و اذیت و قتل ۷۸زن متهم شد، اکنون بار دیگر پرونده او گشوده شده و این بار به جای ۷۸نفر، ۲۰۰نفر قربانی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، پرونده افرادی که  به عنوان قاتل سریالی شناخته می شوند همواره جنجالی است اما وقتی پای صدها زن بیگناه در میان باشد که به شکل فجیعی قربانی شده اند ماجرا اسف بار تر خواهد بود.

704804_760

این قاتل سریالی 55 ساله که پیش از دستگیری پلیس بوده است، بین سالهای 1992 تا 2010 این قتل ها را انجام داده است.وی پیش از قتل قربانیان آنها را با تبر، چکش ، چاقوها و پیچ گوشتی شکنجه می داده و به اکثر قربانیان خود که بین 15 تا 50 سال داشتند تجاوز می کرده است. صحنه های فجیع و خشن حملات او به زنان و حمله های شبانگاهی وی باعث شده بود وی با لقب "گرگ" مشهور شود.

سرهنگ رت کارچفسکی افسر پرونده او اخیرا اظهار داشت: "من اطمینان دارم که پوپکوف مرتکب حداقل 200 قتل شده است." این ادعا در شرایطی مطرح می شود که در مصاحبه تلویزیونی ، پوپکوف با ادعای اینکه قصد دارد تعداد زنانی را که همه قربانیان آن زن بودند مخفی کند، پوزخند زد.پوپکوف گفت: "وقتی من در مقابل خداوند ایستادم ، نمره من ، تعداد کل مقتولان خواهد بود و بعدها درباره تعداد مقتولین حرف می زنم."

شاید برهمین اساس باشد که سرهنگ کارچفسکی می گوید: "من 110 درصد اطمینان دارم که تمام جنایاتی که توانستیم ثابت کنیم توسط میخاییل انجام شده است. او تا لحظه دستگیری مشغول کشتار بوده است."

روش قتل پوپکوف بسیار بی رحمانه بوده درواقع وی در قالب ماشین پلیس و به عنوان افسر زنان را سوار ماشین می کرده و سپس با تجاوز و کتک بی رحمانه آنان را می کشته است. دادستان پرونده وی پس از یکی از محاکمات او گفت: "او به وضوح عاشق کشتار بود. برخی از قربانیان 145 و یا حتی 170 زخم چاقو داشتند در حالی که با رقمی بسیار کمتر نیز کشته می شدند."

پوپکوف در اعترافات خود گفته بود: " من زندگی دوگانه داشتم.در یک زندگی من یک فرد عادی بودم ، در خدمت پلیس بودم و بازخورد مثبتی از کارم داشتم. من یک خانواده داشتم. همسر و دخترم من را یک شوهر و پدر خوب می دانستند، در زندگی دیگر من مرتکب قتل هایی شدم که با دقت از همه پنهان کردم وهمسر و دختر من هیچ وقت از جنایاتی که مرتکب شده ام آگاهی نداشتند و حتی به این موضوع مشکوک نبودند."

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری