{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 368861

گرمای هوای امسال بیش از حد است و بسیاری از کشورهای اروپایی نیز درگیر هوایی شده‌اند که تا کنون بی سابقه بوده است. به همین دلیل بسیاری از افراد تا مجبور نباشند از خانه خارج نمی‌شوند. اما مثل این که افرادی که در خانه می‌مانند نیز باید منتظر ورود مهمانان ناخوانده باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، اگر در آفریقا زندگی کنید شاید دیدن مار چندان غافلگیر کننده نباشد، اما دیدن یک مار بزرگ در تراس یک خانه اروپایی می تواند یک کابوس کم نظیر باشد.

گرمای وای شدید باعث شده نه تنها انسان ها بلکه حیوانات نیز آواره شوند. هر روز تصاویری از عذاب حیوانات نیز در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. مثلا کوالاهای تشنه ای که از رهگذران در استرالیا آب می گیرند یا پرندگانی که از تشنگی و گرما روی زمین افتاده اند. با این وجود، بسیارعجیب است اگر تصور کنیم این ماجرا اکوسیستم زندگی حیوانات را به هم نزده یا حیوانات در آرامش بیشتری نسبت به انسان ها با گرما مواجه می شوند.

698690_874

بر اثر گرمای شدید هوا یک خانواده انگلیسی که به استرالیا سفر کرده اند،  میزبان یک پیتون شدند که به شکل عصبی اطراف تراسشان حرکت می کرد. این  خانواده برای تعطیلات به استرالیتا سفر کرده بودند و فکرش را هم نمی کردند قرار است با پیتون از آن ها پذیرایی شود.

پدر خانواده تصاویری از این مار که به شکلی حرفه ای بین کوسن های مبل پنهان شده بود تهیه کرد و در فیس بوک خود به اشتراک گذاشت. این مار پیتون حدود 2 متر طول داشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری