{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 368694

آزاده نامداری با انتشار تصویر یک توئیت از سردبیر سایت «ورزش۳» به ماجرای خروج مزدک میرزایی از کشور و واکنش‌های مردم به آن واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، آزاده نامداری که خودش مدت‌هاست از تلویزیون دور مانده است از اینکه در فضای مجازی نسبت به خروج مزدک میرزایی در کشور فضایی شکل گرفته و برخی افراد این کار این گزارشگر ورزشی را تحسین می‌کنند انتقاد کرد.

او با انتشار تصویر توئیت پژمان راهبر نوشت:

«توئیتی از پژمان راهبر راپست کردم، کسی که دردنیای فوتبال و خبر حرف‌های درست و مهمی میزند، باز جایی ازتنم زخمی شده، باز یادم افتاده من اهل تلویزیون بودم، باشه شیش ساله اسمم شده مجری سابق، اما من هنوز برای سربلندی اون ساختمون تولید دعامیکنم.

 
02
 

چرا دائم همتون، همه همتون تو دایرکت پیام میدین «دمش گرم»؟ چرا؟ اینجا مگه سرزمین ما نیست؟ هممون جمع کنیم بریم؟ میدونم بحرانه سختیه گرونیه و هزار مشکل فرهنگی، اما واقعا هرکی بره، شما مردم سرزمینم میگین دمش گرم که رفته؟ پس ازما چی میمونه؟ اینجا مال ماست سرزمین ماست، چقدر متأسفم. کی؟ چه زمانی باعث شد شما به این نقطه برسید که به رفتن و پشت پا زدن بگید دمش گرم؟

پ. ن. برای آقای میرزایی آرزوی سلامتی میکنم ایشون حق دارن برای زندگیشون هر تصمیمی بگیرن به کسی هم مربوط نیست. حرف من اینه ما کی این همه عوض شدیم؟»

مزدک میرزایی گزارشگر و مجری ورزشی تلویزیون کشورمان از سه روز پیش با خبر پیوستنش به یکی از شبکه‌های خارج از کشور در فضای مجازی مطرح شده است. اتفاقی که هنوز هیچ مرجع رسمی آن را تایید نکرده، اما برخی از افراد آن از حضور این مجری در لندن و بازدیدش از ساختمان این شبکه ماهواره‌ای خبر داده‌اند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره.تو هم مثل اون مجری وطندوست خندوانه فقط بلدی دم از وطندوستی بزنی.پای کار خودتون و ایسین و بگین شرایط کار خوب نبود رفتیم.اینجوریه که مردم هم میگن دمتون گرم.مملکت رو نمیشه با شعار اداره کرد.وضعی که الان وجود داره!

  • یارب
    ۰ ۰

    رفت ک رفت ب درک راه برای یکی دیگه باز شد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری