{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 368363

یک کودک دو ساله آمریکایی با تراکتور برقی از خانه فرار کرد و ساعاتی بعد با تلاش‌های ماموران پلیس در یک شهربازی پیدا شد. به نظر می‌رسد این کودک کل مسیر را به تنهایی با تراکتور برقی طی کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، خرید اسباب بازی های لوکس و گرانقیمت برای بچه ها گاهی به جای سود سراسر ضرر خواهد بود.برای مثال کودک دوساله ای که در روز تولدش یک تراکتور برقی هدیه گرفته بود، با همین تراکتور اسباب بازی مسافتی طولانی را طی کرد و از خانه خود دور شد.

شاید باور نکردنی نباشد اما این کودک دوساله مسیر رسیدن به شهربازی را حفظ کرده بود و خود را به شهربازی رساند. ماجرا وقتی رخ داد که والدین این کودک که کنت آلن نام دارد متوجه شدند پسرشان خانه نیست و تراکتور برقی خود را نیز با خود برده است. جالب است که تراکتور برقی که درواقع با باتری شارژی کار می کرد، تا رسیدن به شهربازی دوام آورده بود.

براساس گزارشات محلی، شهربازی حداقل دو خیابان با خانه این کودک دو ساله فاصله داشته و با توجه به عبور کودک از خیابان پر تردد، شانس با او یار بوده که تصادف و جراحتی را تجربه نکرده است. این ماجرا در چیساکو سیتی که یک شهرستان کوچک در مینه سوتا است رخ داده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری