{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 364655

کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بعد از رقابت نفس گیر در مدت ۲روز به پایان رسید و البته با حاشیه‎‌هایی همراه بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: صبح روز گذشته - ۱۳ تیرماه - همزمان با برگزاری آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، زلزله در شهرستان دامغان اتفاق افتاد و تعدادی از داوطلبان این حادثه طبیعی را احساس کردند.
ابراهیم خدایی با بیان اینکه مورد خاصی در این زمینه گزارش نشد، ادامه داد: بلافاصله بعد از این اتفاق، داوطلبان به آرامش دعوت شدند و آزمون این شهرستان به موقع به کار خود پایان داد.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، تاکید کرد: کنکور سراسری امسال در امنیت کامل برگزار شد و هیچ گونه قطعی برق در حوزه‌های آزمون گزارش نشد.
خدایی در خصوص برگزاری کنکور در مناطق سیل زده، اظهار کرد: هیچ گونه مشکل و اختلالی در مناطق سیل زده گزارش نشده است.
به گفته معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، چند تخلف موردی مانند سایر آزمون‌ها از جمله همراه داشتن تلفن همراه و صحبت داوطلبان در جلسه کنکور گزارش شد که با صورت جلسه این تخلفات، تعیین تکلیف خواهند شد.
کنکور سراسری سال ۹۸ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور با رقابت یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵۴ داوطلب که از صبح دیروز ۱۳ تیرماه کلید خورد و دقایقی قبل پایان یافت.
نتایج اولیه این آزمون دهه دوم مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، منتشر می‌شود و ظرفیت پذیرش حدود ۷۲۰ هزار نفر اعلام شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری