{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 363621

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم طرح رتبه‌بندی معلمان تا شهریور‌ماه امسال انجام شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  سیدجواد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در رتبه بندی بحث مهم سنجش صلاحیت معلمان است که در دستور کار قرار گرفته و در کنار رتبه بندی انجام می‌شود. تلاش  می‌کنیم تا رتبه‌بندی معلمان تا شهریور ماه امسال انجام شود.

وی افزود: با توجه به مصوبه سال 91 استخدام معلمان حق‌التدریسی و خدمات شرکتی در شورای نگهبان در دستور کار است. براین اساس 105 هزار نفر مشمول این قانون هستند.

سرپرست وزارت آموزش وپرورش بیان داشت: با همکاری کمیسیون آموزش و تحقیقات آزمونی برگزار و نسبت به به‌کارگیری آن‌ها با قید جنس و منطقه جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: 2 هزار میلیارد تومان برای سنجش صلاحیت معلمان و رتبه‌بندی آنها در نظر گرفته شده که امید داریم تا مهرماه این کار صورت گیرد.

ارسال نظر

 • علی
  ۱ ۰

  قبل از شما بطحایی و قبل از او فانی و قبل و قبل هم وعده مهر ماه را داده بودند، که بعداًشد بعد عید و بعداً شد مهر و حالا هم باز شد مهر

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام پس مطالبات حق تدریس شاغلین رسمی چه شد؟ از آبان 97 به بعد پرداخت نشده است شمارابه هرکسی که میپرستید قسم میدهم تا ماه تیر تمام نشده بخشی از آن را پرداخت کنید تا فرزندم که بیماری لاعلاج خونی دارد را به امام رضا ببرم الان ده سال است بهش قول داده ام ام نتوانسته ام به قولم عمل کنم.

 • بابک
  ۰ ۰

  باسلام
  خواهشا تا اواخر شهریور رتبه بندی فرهنگیان رو اجرا کنید تا حقوق بازنشستگان امسال تضییع نشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری