{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 363062

پیتر مانوئل نام یک قاتل زنجیره ای است که در دهه ۱۹۷۰در برتانیا دهها نفر را کشت و در کمال خونسردی در صحنه جرم تردد کرد. او را می‌توان یکی از خونسردترین قاتلان تاریخ دانست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، پیتر مانوئل در نیویورک متولد شد و بعد به انگلیس مهاجرت کرد. شاید بتوان گفت زندگی پیتر در دوران نوجوانی و کودکی بدون حاشیه خاصی گذشت و اوج شرارت های او در دوران جوانی رخ داد.

هنگامی که او جوان بود، چندین بار جرائمی مثل سرقت و آزارگری های جنسی را مرتکب و توسط پلیس بریتانیا دستگیر شد. در نهایت رفتار او زمینه ساز دستگیری او و سپس زندانی شدن وی به مدت نه سال شد. پس از خروج از زندان طی دو سال بعدی او شروع به ارتکاب جرائمی دیگر کرد و به سرعت یک قاتل سریالی شد.

او نخستین قتل را با یک قربانی 17 ساله شروع کرد و به شکلی وحشیانه پیش از قتل قربانی خود را مورد تجاوز جنسی قرار داد. اما یکی از مشهورترین پرونده های قتل پیتر مانوئل را می توان ماجرای کشتن خانواده اسمارتز دانست. مانوئل پس از کشتن آنها، به راحتی در خانه آنان ساکن شد. او تا یک هفته در خانه خانواده اسمارتز ماند و حتی از خوراکی های یخچال آنان مصرف کرد.

او در ادامه نقدینگی آنان را سرفت و با خودرو آنان به گردش پرداخت. نکته شگفت انگیز این است که او با خودرو مقتولی حتی یک پلیس را که منتظر تاکسی بود سوار کرد و به مقصد یعنی مقر پلیس انداخت و در راه نیز در مورد پرونده قاتل سریالی مرموز(یعنی پرونده خودش) با پلیس گپ زد، بی آن که پلیس مذکور بداند درواقع سوار ماشین مقتولان است و خود او نیز قاتل است.

680172_598

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری