{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 358896

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: موارد متعدد وجود دارد که مردم نسبت به آن اعتراض دارند که این افراد فرم اعتراض را پر کرده و به پلیس می‌دهند و ما نیز معمولاً صدق را برگفته فرد می‌گذاریم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی در برنامه تلویزیونی درباره راستی‌آزمایی گزارشهای بدحجابی که توسط مردم به پلیس ارائه می‌شود، گفت: پلیس گوشی شنوا و چشمی بینا دارد، به حرف مردم گوش می‌دهد و ممکن است فردی به دلیل خصومت شخصی این گزارشها را به پلیس دهد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: در طرحهای اجرا شده  موارد متعددی وجود دارد که مردم نسبت به آن اعتراض دارند و می‌گویند مرتکب تخلف نشدند که این افراد فرم اعتراض را پر کرده و به پلیس می‌دهد و ما نیز معمولاً صدق را برگفته فرد می‌گذاریم.

وی تصریح کرد: آنطور نیست که خصومتی با فرد داشته باشیم، نگاه پلیس، مردمی است و برای آرامش و آسایش مردم تلاش شبانه‌روزی دارد. شب و روز خود را گذاشتیم که مردم آرامش داشته باشند اما در کنار این، اگر پلیس نباشد هم نمی‌شود انضباط و نظم جامعه را برقرار کرد. نمی‌توان سارق و مجرم و متخلف را رها کرد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    لطفا شبو روز خودتان را برای دستگیری زورگیرها و دزدها بگذارید ، این مواد فروشها هم که بیچاره کردند ملت رو تو هر محله ای حضور پر رنگتر از پلیس دارند. تمام دغدغه پلیس مسلح این کشور شده تار موی زنان همین کشور ، قاچاقچی ها و خلافکاران هم در آرمشند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری