{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 356572

آلویس هیتلر جونیور، برادر ناتنی هیتلر، پسری داشت که در سال ۱۹۱۱به دنیا آمده بود. اما این پسر نه تنها با هیتلر همراهی نکرد بلکه در جنگ جهانی رو در روی عموی خود ایستاد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، آلویس هیتلر پسری به نام ویلیام پاتریک هیتلر داشت که در لیورپول انگلستان متولد شد و در سال 1933 به آلمان سفر کرد تا برای عموی قدرتمندش کار کند. وایل همه چیز خوب پیش می رفت و مشکلی نبود.

اما به مرور زمان هیتلر به ویلیام فشار اورد برای مثال از او خواست شهروندی بریتانیایی خود را رد کند. به همین دلیل نیز آلویس به خاطر ترس از قرار گرفتن در تله به سرعت آلمان را ترک کرد و به ایالات متحده پناه برد. در سال 1939 جنگ جهانی

آغاز شد. در این مرحله، ویلیام تصمیم گرفت نامه ای به رئیس جمهور فرانکلین روزولت ارسال کند تا بتواند به عنوان بخشی از نیروی دریایی ایالات متحده به مبارزه بپردازد.

جالب است بدانید روزولت او را مجاز کرد و در نتیجه در جنگ جهانی دوم پاتریک به نیروهای هوایی امریکا پیوست و در مقابل عموی خود ایستاد. او تا پایان جنگ زنده ماند و پس از آن نیز بارها در مصاحبه‌های مختلف از نفرت خود درباره آدولف هیتلر صحبت کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری