{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 352487

وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه معلمان جزء متعهدترین اقشار جامعه هستند، گفت: وظیفه من به‌عنوان وزیر آموزش‌وپرورش دفاع از ۸۰۰هزار معلم کشور است.

به گزارش اقتصادآنلاین، سیدمحمد بطحایی در دیدار با نخبگان،فرهنگیان و نمایندگان مردم نیشابور گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با جمعی از معلمان، خدمات و موفقیت‌های آموزش و پرورش پس از انقلاب را قابل مقایسه با پیش از آن ندانستند و این موفقیت ها را درخور تقدیر توصیف کردند.

وزیر آموزش‌وپرورش افزود: باوجود همه دشمنی‌ها پس از انقلاب، امروز در منطقه و در بسیاری از زمینه‌ها حرف برای گفتن داریم.

وی بیان کرد: بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش آموز امسال در طرح حفظ جزء سی قرآن کریم شرکت کردند و این استقبال نشانه‌ای از سرمایه‌های ما در آموزش‌وپرورش است.

بطحایی با بیان اینکه اگر جامعه فرهنگی ما در مقابل نسخه‌های پیچیده شده مقاومت می کنند، برای حفظ نشانه های هویتی ماست، افزود: امروز بیش از ۶۰۰ هزار کلاس درس در قالب  یکصد و ۱۰ هزار مدرسه در کشور داریم که معلمان این کلاس‌ها بر اساس نظرسنجی‌ها همچنان از بالاترین سرمایه‌های اجتماعی برخوردارند و جزء متعهدترین‌، متدین‌ترین و خادم‌ترین اقشار جامعه هستند.

وی با تأکید بر اینکه وظیفه من به‌عنوان وزیر آموزش‌وپرورش دفاع از ۸۰۰ هزار معلم کشور است، گفت: دانش‌آموزانی که نمرات ۲۰ بیشتری بگیرند تشویق می‌کنیم در حالی که هویت و ماهیت فرزندان ما در حال خطر است، بنابراین باید به فرزندانمان یاد دهیم از هویت خود مراقبت کنند.

ارسال نظر

  • زکریا
    ۰ ۰

    نمی خواد از معلمان دفاع کنی حق و حقوق و پاداش بازنشستگی مونو بدید کافیه الان هشت ماه باز نشسته شدم دریغ از یک ، یک ریالی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری