{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 350729

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود یک سامانه بارشی جدید در ۱۴ اردیبهشت ماه جاری که از شمال غرب و غرب کشور وارد می شود، خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «فریبا گودرزی» روز جمعه گفت: امروز شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس و استان های لرستان، مرکزی، ارتفاعات کرمان و ارتفاعات البرز بارش پراکنده و گاهی همراه با رعد و برق را دارند.

به گفته وی، روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب و غرب کشور، بارش باران و رگبار همراه با رعد و برق و وزش باد برای شمال غرب، غرب، جنوب غرب ، غرب و مرکز کشور، دامنه های البرز مرکزی و غرب سواحل دریای خزر پیش بینی می شود.

گودرزی خاطر نشان کرد : روز شنبه بارش های محدودی نیز در شمال شرق کشور، شرق دریای خزر و ارتفاعات شرقی البرز پیش بینی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: بارش ها در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و غرب زنجان شدت بیشتری خواهد داشت.

گودرزی اضافه کرد: روزهای شنبه و یکشنبه کاهش محدود دما در سواحل شمالی دریای خزر پیش بینی می شود.

وی آسمان تهران را برای امروز کمی ابری و بعداز ظهر با افزایش ابر و گاهی با وزش باد پیش بینی کرد؛ کمینه دمای هوای تهران امروز 18و بیشینه دمای هوا 28 درجه سانتیگراد بالای صفر ذکر کرد.

این کارشناس هواشناسی خاطر نشان کرد: روند افزایشی دما برای تهران همچنان ادامه دارد و روز شنبه به 30 درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد و این راهم اضافه کرد، روند افزایشی دما در غالب مناطق کشور تا روز شنبه ( فردا ) ادامه دارد .

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری