{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348627

وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی درباره همسان‌سازی حقوق فرهنگیان ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، سید محمد بطحایی با بیان اینکه همسان سازی حقوق‌ها از اختیار دستگاه‌های اجرایی خارج است، گفت: یعنی این اقدام باید توسط دولت و صندوق‌های بازنشستگی انجام شود البته ما به عنوان عضوی از خانواده آموزش و پرورش وظیفه داریم این موضوع را برای بازنشستگان فرهنگی پیگیری و دنبال کنیم.

وی  ادامه داد: در این رابطه مجلس شورای اسلامی و دولت گام‌های خوبی را برداشته‌اند تا این همسان‌سازی برای سال 98 نسبت به سال 97 جدی‌تر دنبال شود و اتفاق افتد. بی شک در بازه زمانی کوتاه همسان سازی به دلیل حجم اعتبارات مورد نیاز تحقق نمی یابد اما شیب به نسبت مناسبی را طی می کند.

وزیر آموزش و پرورش  یادآور شد: امیدوار هستیم با همتی که نمایندگان مجلس و دولت دارد در سریع ترین زمان ممکن نظام پرداختی بازنشستگان با شاغلان برابر شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۱

    چقدر جمله های تکراری باید بشنویم معیشت، همسان سازی یکسان سازی. تا کی؟

  • ناشناس
    ۰ ۰

    رسانه ای کردن ونکردن برای ما اهمیت نداره جوش رسانه را نزن عزیزم.واریزکردن مهم است .هرروزخبربزودی واریز میکنیم رامیشنویم و نمیریزند. الهیارجان،هنوزفقط مهروابان 97دادیدبازهم دستتون طلا،اما شما به ما بگو پس کی باقی سال 97 اضاف کاری های، آذر 97 ...تا اردیبهشت 98را واریزمیکنید.؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری