{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 334148

ششمین روز از جشنواره فیلم فجر با حواشی بسیار زیاد و ناراحت کننده‌ای در کاخ رسانه یا همان پردیس سینمایی ملت همراه بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، ششمین روز از جشنواره فیلم فجر با حواشی بسیار زیاد و ناراحت کننده ای در کاخ رسانه یا همان پردیس سینمایی ملت همراه بود.

روز ششم جشنواره فیلم فجر در کاخ رسانه در اکران دوم با حاشیه های متعددی روبرو شد. برخورد نامناسب علی مصفا با خبرنگاران یکی از مهمترین حواشی نیمه نخست روز ششم بود.

جشنواره فیلم فجر

اما چهره اصلی حاشیه ساز روز ششم جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هفتم بدون شک محمود گبرلو بود. گبرلو از همان نشست دوم نشست نشان داد که نمی تواند برنامه را اگر اندکی به حاشیه کشیده شود کنترل نماید. علاوه بر آن نبود زمانبندی مناسب از سوی وی و اتلاف وقت فراوان به همراه سلیقه خواندن سوالات داد اهالی رسانه را درآورد.

این مساله تا جایی پیش رفت که تعدادی از خبرنگاران ایستاده اعتراض خود را با صدای بلند در سالن نشست به گبرلو اعلام کردند. بعد از برخورد یک طرفه علی مصفا که این روزها در تهیه کنندگی ورود پرتعداد اما کم کیفیتی داشته، فردین خلعتبری دیگر چهره هنری بود که تاب نقد را نمی آورد.

جشنواره فیلم فجر

خلعتبری در نشست خبری فیلم یلدا به هر سوال که از هر کدام از هنرمندان پرسیده می شد در هر زمینه ای واکنش نشان می داد و فریادهای بلند خود پاسخ را به نحوی میداد که ادامه کار هم از دست خبرنگار و هم از گبرلو که مدتها پیش قافیه را باخته بود خارج می‌شد.

اما حاشیه به اینجا ختم نشد و در انتهای نشست با اقدامی خلق الساعه از سوی ستاد جشنواره فیلم فجر از ورود خبرنگاران به بخشی که هر شب در آنجا مصاحبه صورت می گرفت جلوگیری شد. این اقدام به شدت مورد اعتراض خبرنگاران قرار گرفت به نحوی که از تعداد بالای بازیگران فیلم یلدا هیچکدام با اهالی رسانه به گفت و گو ننشستند.

جشنواره فیلم فجر

یکی دیگر از حاشیه های امروز جشنواره میتوان به ممانعت ورود سرویس های ایاب و ذهاب (مورد قرارداد با جشنواره) که کارت آن به خبرنگاران داده شده به محوطه اشاره کرد. به این صورت که خبرنگاران باید مسیر نسبتا زیادی را برای سرویس به صورت پیاده طی می کردند. این در حالی است که تا دیشب برای ورود آنها هیچ موردی وجود نداشت و این نیز اقدامی خلق الساعه در روز ششم بود.

ارسال نظر