{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 305314

کارشناسان هواشناسی این روزها از کاهش دمای هوا خبر داده و مسؤولان مدیریت بحران استان‌های شمالی کشور هم نسبت به وقوع سیل هشدار می‌دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، بارش شدید بارانی که پیشتر هواشناسی وعده‌اش را داده بود از ساعاتی قبل در شهرستان نوشهر آغاز شد.

طی دو روز گذشته اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران هم نسبت به وقوع سیل در مازندران هشدار داده بود. بنا به اعلام مسؤولان این حوزه آمادگی کاملی در بین نیروهای امدادی استان برای امدادرسانی احتمالی وجود دارد.

کاهش 10 درجه‌ای دما در همسایگی مازندران 

در همسایگی مازندران هم خبر می‌رسد دمای هوا تا 10 درجه کاهش پیدا خواهد کرد؛ سرپرست اداره کل هواشناسی استان گیلان چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کاهش 10 تا 15 درجه‌ای دمای هوا، وزش باد، رعدوبرق و بارش شدید باران از عصر روز جمعه در گیلان خبر داده بود.

طبق این پیش‌بینی از عصر امروز شاهد بارش شدید باران همراه با وزش شدید باد و تگرگ در شهرستان‌های استان هستیم که بارش‌ها تا ظهر روز شنبه پیش‌بینی‌شده است.

طی دو روز گذشته اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان نیز نسبت به وقوع سیل در استان هشدار داده بود و بنا به اعلام مسئولان این حوزه آمادگی کاملی در بین نیروهای امدادی استان برای امدادرسانی احتمالی وجود دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری