{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 259836

بنا به داده ها و نقشه های پیش بینی امروز (چهارشنبه) در استان های قزوین، البرز، سمنان ، قم و تهران وزش باد شدید پیش بینی می شود.

احد وظیفه اظهار کرد: بنا به داده ها و نقشه های پیش بینی امروز (چهارشنبه) در استان های قزوین، البرز، سمنان ، قم و تهران وزش باد شدید پیش بینی می شود و اوایل شب به علت شمالی شدن موقتی جریان ها روی دریای خزر دما در سواحل دریا کاهش خواهد یافت و دریا مواج پیش بینی می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا ، وی با اشاره به این که موج بارشی امروز در برخی نقاط کشور طی فردا (پنجشنبه دوم فروردین ماه) در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی ، شرق گلستان و ارتفاعات البرز شرقی فعال خواهد بود، گفت : روزهای جمعه و شنبه، (سوم و چهارم فروردین ماه) آسمان در اکثر مناطق کشور صاف خواهد بود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تاکید کرد: اواخر وقت شنبه و طی روز یکشنبه موج کم دامنه دیگری از شمال غرب عبور می کند و موجب بارش باران و رعد و برق و وزش باد در این مناطق می شود که بارش در غرب استان های آذربایجان غربی و کردستان شدت خواهد داشت.

وظیفه اظهار کرد: روز یکشنبه به دلیل وزش باد شدید احتمال رخ داده پدیده گرد و خاک در عراق و انتقال آن به استان های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

این کارشناس هواشناسی در پایان، گفت : آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود که بیشترین و کمترین دمای این روز ۲۴ و ۱۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین تهران در روز جمعه صاف همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۵ و ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری