{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 204686

از اردبیل تا مازندران

استان های شمال و شمال غربی ایران در میانه تابستان داغ کشور با بارش های شدید باران روبرو شده اند از اردبیل تا مازندران گزارشها از تغییرات جوی حکایت دارد.

در این حال  سرهنگ نادر رحمانی در مورد وضعیت جوی راه‌های کشور نیز گفت: در محور رامسر در استان مازندران شاهد بارش باران هستیم و پیش‌بینی می‌شود امروز راه‌های مواصلاتی در استان گیلان و بخشی از استان مازندران به علت بارش باران لغزنده باشد. از همین رو از رانندگان درخواست می‌شود که با توجه به سفرهای تابستانی به این دو استان، دقت کافی را داشته باشند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی در مورد آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک در ورودی کلان‌شهر تهران هستیم. حجم ترافیک در آزادراه قزوین - کرج و کرج -تهران، محدوده پل استاندارد و پل فردیس تا پل کلاک هم ترافیک سنگین است. سایر محورهای مواصلاتی کشور باز است و حرکت در آنها جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به مسدود بودن محور دیزین به شمشک گفت: این محور به علت انفجار برای انجام عملیات راه‌سازی از ساعت ۱۵:۳۰ روز گذشته (شنبه) تا اطلاع ثانوی مسدود است.

ارسال نظر