{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 201206

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از برقراری پروازهای این فرودگاه به مسکو و سن پترزبورگ از شهرهای بزرگ روسیه خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، این پروازها از دوم تیر امسال بصورت هفتگی و در روزهای جمعه انجام می شود.

ساعت خروج این پروازها از فرودگاه اصفهان 9 و 30 دقیقه صبح و ورود آنها نیز ساعت 20 روزهای جمعه اعلام شده است.

براساس اعلام روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان این پروازها توسط شرکت هواپیمایی زاگرس و با هواپیمای 'ایرباس320' با ظرفیت 180 مسافر انجام خواهد شد.

همچنین: پروازهای روز جمعه شرکت هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به مقصد روسیه، یک هفته در مسیر اصفهان - مسکو و بر عکس و یک هفته در مسیر اصفهان - سن پترزبورگ و برعکس انجام خواهد شد.

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با 10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

فرودگاه اصفهان به عنوان پشتیبان فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    فرودگاهی که شب قسمت بین الملل ان مدتی بسته ومردم را تا حدود ساعتهای پرواز بیرون نگه میدارد چطور مبخواهد پرواز خارجی را توسعه دهد ؟ضمن اینکه پرسنل خارجی اخمرو وفاقد تجربه جهانی هستند،بنده چون شاهد بودم به لحاظ دلسوزی میگویم،

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری