{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 182991

مرکز مدیریت راه های کشور روز پنجشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد، حجم تردد در جاده های کشور در شبانه روز گذشته ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

 براساس اطلاعیه امروزمرکزیاد شده، 17.6 درصد از حجم ترافیک جاده ای کشور درشبانه روزگذشته مربوط به عبور و مرور وسایط نقلیه سنگین بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، هم اکنون با اسستثنای برخی محورهای مسدود، سایر راه های مواصلاتی کشور باز و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

اوج تردد در 24 ساعت گذشته بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار صبح صورت گرفته است و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

آزاد راه های کرج-تهران، کرج-قزوین و قزوین-کرج به ترتیب پرترددتری جاده های کشور در شبانه روز گذشته بودند.

**محورهای مسدود به دلیل مداخلات جوی

محورهای شمشک – دیزین واقع دراستان های تهران و البرز، رامیان - اولنگ – شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان، پونل – خلخال واقع در استان گیلان و سروآباد – پاوه (محدوده گردنه تته) واقع در استان کردستان به دلیل نبود ایمنی کافی یا برف و کولاک تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

محورهای گنجنامه - تویسرکان واقع دراستان همدان، سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، بستک - خمیر واقع در استان هرمزگان، رودبار– قلعه گنج واقع در جنوب استان کرمان، رودبار– کهنوج واقع در جنوب استان کرمان و شیراز– جهرم واقع در استان فارس نیز تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.141.ir یا پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت راه های کشور مراجعه کنند.

ارسال نظر