{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 181846

سهم هر خانوار ۱۲۰ هزار تومان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته حمایت تغذیه‌ای با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از فردا توزیع می‌شود و سهم هر خانوار حدود ۱۲۰ هزار تومان است.

علی ربیعی در چهاردهمین اجلاس مدیران سازمان بیمه سلامت ایران با اعلام این خبر اظهارداشت: خرید با این بسته حدود دو ماه فرصت دارد و افراد تحت پوشش می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های تعیین شده سبد غذایی خود را دریافت کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایبنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: این چهارمین بسته حمایتی غذایی است که در این دولت برای حمایت از افراد تحت پوشش توزیع می شود و یکی از این بسته‌ها به صورت خاص برای زنان و کودکان دچار سوء تغذیه خواهد بود.

وی درباره میزان سبد حمایتی گفت: اعتبار کل این بسته حمایتی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است و برای هر خانواده تا سقف ۱۲۰ هزار تومان امکان خرید به وجود می‌آورد و ۱۱ میلیون نفر می‌توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

ربیعی گفت: کالاهای مشخصی در این بسته حمایتی پیش‌بینی شده است که خانواده‌ها می‌توانند در چارچوب این کالاها به هر میزان که بخواهند خرید کنند و حتی می‌توانند خرید خود را در چند نوبت انجام دهند.

ارسال نظر

 • سيد حسين علوي
  ۱۰ ۶

  بنده از زماني كه روحاني ريس جمهور شده غذايي درست و درموني نخوردم براي سبد غذايي كجا بايد مراجعه كنم ادم تنبلي نيستم ولي كار پيدا نمي شود هر جا ميرم ميگن ساخت و ساز نيست ميگن برو سه ماه بعد بيا بلكه ريس جمهور جديد بياد ساخت و ساز را بيوفته با عرض پوزش

 • سید حسین علوی
  ۹ ۵

  خدا پشت پنا سایت شما باشد بنده در ما ه فقط ۱۲ الی ۱۵ روز میتونم‌ کار پیدا کنم سالها ۹۰ تا ۹۲ دو کار خیلی زیاد بود هر روز دنبالم در خانه میامدن وهیچ کس نیاز به سبد کالا نداشت

 • کرم خیری
  ۱ ۰

  چراسبد کالا به کسانی مانند ما که به شدت نیازمندیم تعلق نمیگیرد ؟!وبه کسانی که بعظا اصلا نیاز ندارند تعلق میگیرد!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری