{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 176653

رییس جمهوری اسلامی ایران برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه به این کشورها سفر می کند.

پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور ، اظهار داشت: رییس جمهور برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز چهارشنبه 27 بهمن‌ماه به این کشورها سفر می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وی ضمن اعلام این خبر افزود: حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه و بدعوت رسمی سلطان قابوس پادشاه عمان به مسقط پایتخت این کشور سفر می‌کند.

اسماعیلی ادامه داد: استقبال رسمی سلطان قابوس از رییس جمهور کشورمان، ملاقات خصوصی و مذاکرات هیات های عالیرتبه دو کشور را از مهمترین برنامه های سفر رسمی و کوتاه دکتر روحانی به عمان ذکر کرد.

وی گفت: رییس جمهوری در ادامه، بعد از ظهر چهارشنبه و به دعوت رسمی امیر کویت، مسقط را به مقصد کویت ترک خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور استقبال رسمی توسط امیر کویت، مذاکره خصوصی، مذاکرات هیات‌های دو کشور و نیز دیدارهایی با نخست وزیر و وزیر خارجه کویت را از مهمترین برنامه‌های سفر روحانی و هیات همراه به کویت اعلام کرد.

به گفته اسماعیلی رییس جمهوری کشورمان را در این سفر چند نفر از وزرا و مشاورین رییس جمهور و همچنین نمایندگانی از بخش خصوصی کشورمان همراهی می کنند.

وی تصریح کرد: بررسی راهکارهای توسعه هر چه بیشتر روابط دو جانبه در بخش های دولتی و خصوصی، و همچنین بررسی مسائل منطقه ای از مهمترین محورهای سفر دکتر روحانی به کشورهای عمان و کویت است و ایشان شامگاه چهارشنبه به میهن اسلامی باز خواهند گشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری